POKRAČUJÚCI PROGRAM S DLHODOBOU PODPOROU

Kompas rešpektujúceho rodičovstva

Poď so mnou pokračovať na ceste rešpektujúceho rodičovstva a nenásilnej komunikácie a využívaj aj naďalej moju podporu, vďaka ktorej na každodenné výzvy rodičovstva už nikdy nebudeš sama.

Je ti ľúto, že kurz Umenie komunikácie s deťmi končí a hodila by sa ti aj naďalej podpora na tvojej ceste rodičovstvom?

Zvykla si si na pravidelný kontakt, podporu a inšpiráciu v skupine podobne zmýšľajúcich mám?

Chceš si svoje získané vedomosti z nenásilnej komunikácie ešte prehĺbiť a pravidelne precivičovať?

Chceš byť aj naďalej v kontakte s rodičmi zdieľajúcimi podobné hodnoty a pohľad na život, vzájomne sa podporovať a zdieľať úspechy a výzvy rešpektujúceho rodičovstva?

Chceš sa naučiť nové metódy a v téme nenásilnej komunikácie sa aj naďalej posúvať?

Pridaj sa do ročného programu Kompas rešpektujúceho rodičovstva a pokračuj na svojej ceste s mojou podporou a podporou ostatných mám zdieľajúcich podobné hodnoty.

Vďaka programu Kompas rešpektujúceho rodičovstva...

...sa budeš mať vždy na koho obrátiť

Na výzvy, ktoré sú spojené s rodičovstvom už nikdy nemusíš byť sama. Budeš mať k dispozícii celú komunitu mám zdieľajúcich podobné hodnoty a aj moju dlhodobú podporu.

...sa budeš sa aj naďalej vzdelávať a prehlbovať svoje vedomosti

z oblasti nenásilnej komunikácie a rešpektujúceho rodičovstva.

...nestratíš motiváciu a smer,

ktoré si vďaka kurzu Umenie komunikácie s deťmi získala. Ostaneš na ceste a budeš tak prehlbovať základy rešpektujúcich vzťahov vo svojej rodine.

Nebuď na rodičovstvo sama a využívaj aj naďalej možnosť získať empatiu a poradiť sa so mnou a s ostatnými mamami ohľadom výzviev, ktorým vo svojom rodičovstve čelíš. 

Čo je súčasťou Kompasu rešpektujúceho rodičovstva?

V kurze Umenie komunikácie s deťmi si sa naučila metódu nenásilnej komumikácie a dostala si k dispozícii všetky nástroje, ktoré potrebuješ na tvojej ceste rešpektujúcim rodičovstvom. V Kompase rešpektujúceho rodičovstva ťa čaká dlhodobá podpora, aby si na tejto ceste aj dlhodobo ostala. Program je vytvorený tak, aby si ho stihla absolvovať aj keď máš malé deti a obmedzený čas k dispozícii. Získaš v ňom dlhodobú podporu, motiváciu a inšpiráciu ostať na ceste nenásilnej komunikácie a rešpektujúceho rodičovstva.

Webináre a prednášky plné informácií a inšpirácie

Raz do mesiaca sa stretneme na online webinári s témami relevantnými pre rešpektujúce rodičovstvo a nenásilnú komunikáciu. Čakajú ťa webináre ako "Ako naučiť deti správne zaobchádzať s vlastnými chybami" "Ako podporiť sebavedomie detí" "Ako podporiť deti, aby mali growth mindset" "Partnerská komunikácia" "Ako u deti vytovriť návyk bez tlaku" a pod. Pri plánovaní tém a termínov workshopov zohľadňujem možnosti členiek a iné okolnosti (napr. prázdniny).

Odpovede na otázky

Raz do mesiaca ťa čaká živé vysielanie s odpoveďami na otázky, ktoré mi môžeš položiť osobne na zoome, alebo do dopredu pripraveného vlákna na otázky.

Nové audiá, ktoré pomáhajú meniť staré vzorce v podvedomí

Raz do mesiaca ťa čaká nová audionahrávka, ktoré ešte viac upevní nové vedomosti a pomôže ti na tvojej ceste rešpektujúcim rodičovstvom.

Facebookova skupina s podporou

Facebookova skupina bude aj naďalej slúžiť ako zdroj podpory a empatie od ostatných účastničiek programu

Úloha pre buddy

Raz do mesiaca ťa čaká úloha, vďaka ktorej si so svojim buddy precvičíš, či lepšie zvnutorníš to, čo práve preberáme.

Bonus

Počas trvania Kompasu rešpektujúceho rodičovstva získaš ako bonus prístup do kurzu Umenie komunikácie s deťmi a ku všetkým jeho aktualizáciám aj po ukončení 2 rokov od jeho zakúpenia.

Ako bude Kompas prebiehať?

Prístup do programu získaš dňom zakúpenia programu.

Stretávať sa budeme vo facebookovej skupine Kompas rešpektujúceho rodičovstva, kde nájdeš všetky záznamy webinárov a prednáśok, ako aj záznamy z vysielania otázok a odpovedí.

Prístup skončí za 365 dní od zakúpenia programu.

Cena kompasu rešpektujúceho rodičovstva

je 397 Eur (vrátane DPH) na rok

Prečo som sa rozhodla vytvoriť Kompas rešpektujúceho rodičovstva?

Pretože viem, aké je v rodičovstve dôležité vzájomné zdieľanie, podpora a empatia, a to hlavne vtedy, keď ju nezažívame vrámci svojho domova. Aj ja sama sa zúčastňujem pravidelných stretnutí a neustále pracujem na svojom raste a vzdelávaní v oblasti komunikácie.

Tiež si uvedomujem, že zmena komunikačných vzorcov, ktorá započala v kurze Umenie komunikácie s deťmi, nie je krátkodobá záležitosť a vyžaduje si nielen postoj a odhodlanie, ale aj cvičenie a pravidelnú spätnú väzbu. A ja ti v. tom budem aj naďalej veľmi rada pomáhať.

Nebuď na svojej ceste rešpektujúceho rodičovstva sama. Veľmi rada ťa na nej budem sprevádzať aj naďalej.

Máš ešte nejaké otázky?

Daj mi ich vedieť na dagmar@komunikaciasrdcom.sk